Mėsiniai galvijai

Mėsinės galvijininkystės sektorius  paskutinius keletą  metų sparčiai vystosėsiBaltijos šalyse. Mes tikimės ir tolesnės šio sektoriaus plėtros ateinančiais metais. BALTIC VIANCO  jau daugelį metų buvo ir yra mėsinių galvijų augintojų partneriai ir  partnerystė pasireiškė ir pasireiškia padedant prekyboje tiek veisliniais tiek produkciniais mėsiniais galvijais, taip pat viešinant mėsinę galvijininkystę, bei vystatnt prekinių ženklų jautieną.

Aukščiausios kokybės veislinių galvijų paklausa Baltijos šalyse ir toliau nemažėja. BALTIJOS VIANCO toliau daryti viską pagal savo kompetenciją, kad atitiktų Baltijos mėsinių galvijų augintojų lūkesčius.

Veilinių galvijų importas , vystant produkcinius ūkius, Baltic Vianco tapo labai svarbia verslo šaka. Daug mėsinių galvijų augintojų bendradarbiauja su Baltic Vianco, kaip  partneriu, turinčiu tiesioginius ryšius su geriausiomis  aukščiausios kokybės veislininkystės įmonėmis bei veisėjais. Jie labai vertina aukštą kompetenciją bei paslaugų kokybę, o ypač  dėl aukštos kokybės produkcijos rinkų.

Baltic Vianco